Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 18.10.2021 12:45

Оголошено конкурс на посаду керівника

Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мізоцької селищної ради (35740, Рівненська область, смт. Мізоч, вулиця Тараса Якимчука, 12) відповідно до ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту» оголошує конкурс на заміщення посади:

• керівника Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мізоцької селищної ради Рівненської області (1 штатна одиниця), що знаходиться за адресою: 35752, с. Будераж, вул. Центральна, 92, Рівненська обл.;

На посаду керівника Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мізоцької селищної ради Рівненської області, призначається особа громадянин України, яка має вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), вільно володіє державною мовою, стаж педагогічної або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці:

• посадовий оклад, встановлений відповідно до тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів;
  • надбавки  та доплати (за наявність кваліфікаційної категорії, за вислугу років, почесне звання тощо).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи:

• заяву на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копії документів про вищу освіту (з додатками, що є невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом двадцяти календарних днів з дня опублікування даного оголошення та можуть подаватися особисто до відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мізоцької селищної ради Рівненської області для уповноваженої особи головного спеціаліста відділу освіти Наталії ЄНИЧ, електронною поштою на адресу viddil.osvity.mizoch@ukr.net або надсилатися поштою за адресою: 35740, Рівненська область, смт. Мізоч, вулиця Тараса Якимчука, 12.

Кінцевою датою подання документів є 06 жовтня 2021 року.

Етапи проведення конкурсу:

- прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

-  допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

-  ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

-  проведення конкурсного відбору;

-  визначення переможця конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу.

Дату, місце початку конкурсного відбору та перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі, буде оприлюднено на офіційному вебсайті відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мізоцької селищної ради упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі у конкурсі.