В Мізоцькій громаді активно працюють над підготовкою споруд цивільного захисту

Дата: 29.06.2022 10:44

В Рівненському районі активно працюють над підготовкою до нового навчального року. А це передбачає облаштування захисних споруд в закладах освіти, куди діти та вчителі зможуть переміститися на момент повітряних тривог під час навчального процесу. Активно працюють над цим і в Мізоцькій громаді. Керівники закладів освіти Мізоцької селищної ради надали перелік товарів та склали кошториси із зазначенням сум, які необхідно виділити для створення безпекових умов у закладах освіти. На крайній сесії Мізоцької селищної ради депутати підтримали пропозицію щодо виділення коштів з місцевого бюджету в сумі 181 тис. грн та із залишків освітньої субвенції - 179 тис. грн.

Тож, робота кипить і це дає надію, що вже 1 вересня діти у цій громаді сядуть за шкільні парти та зможуть навчатися у своїх класах.