День виклику

Дата: 15.06.2021 18:47

Відповідно до Положення про проведення Дня виклику в Мізоцькій ТГ відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мізоцької селищної ради оголошує переможців:

1 місце. Учні 1-А класу Мізоцького навчально - виховного комплексу "загальноосвітня школа I -II ст. - ліцей " Мізоцької селищної ради Рівненської області із класним керівником Тетяна Пантелеєва.

2 місце. Жителі смт. Мізоч, спортивна група з фітнесу, та їхній тренер Автонас Юлія Анатоліївна.

3 місце. Учні Бущанського навчально - виховного комплексу "загальноосвітня школа I -III ст. - дошкільний навчальний заклад " Мізоцької селищної ради Рівненської області з учителем фізичного виховання Ясен Олександр Васильович.

Наказ

Джерело: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=483076072959301&id=100037707363599