A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мізоцької селищної ради

Олімпіади, конкурси, проєкти, гранти

I етап огляд-конкурсу української естрадної пісні "ЮНА ЗІРКА" серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Мізоцької територіальної громади

   З метою розвитку та популяризації  української естрадної пісні, формування почуття патріотизму у дітей та учнівської молоді проведено у Відділі освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мізоцькій селищній ради, І етап огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Мізоцької територіальної громади. Конкурс проходив дистанційно.   На розгляд членів журі було подано 10 відеозаписів українських пісень від 5 закладів освіти.  При оцінюванні журі враховувало: оригінальність, артистичність, вміння презентувати свій талант; чистоту інтонування; культуру виконавської і сценічної майстерності; відповідність репертуару вокально-технічним та віковим особливостям; якість музичного супроводу; дотримання технічних вимог.       

12:51 22.03.2024

Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН

     Незважаючи на  воєний стан в Україні, продовжується роботу з обдарованими учнями Мізоцької територіальної громади. Так 12 січня 2024 року у Мізоцькому ліцеї учасники конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт представили результати своїх досліджень, відбувся постерний захист наукових робіт МАН.

15:58 12.01.2024

Конкурс шкільних проектів Trans.History

Освітня організація Trans.History оголошує щорічний конкурс молодіжних проектів з метою вивчення єврейської культурної спадщини.

14:53 11.04.2023

Конкурс есе до Дня Європи для старшокласників

Отримання Україною статусу кандидата на членство в Європейському Союзі стало історичним моментом, який символізує нову віху наших відносин на шляху до повернення України в європейську родину.

14:44 11.04.2023

Всеукраїнський проєкт «Мішечок»

Запрошуємо школярів та членів їх родин, освітян та усіх активних громадян долучитися до Всеукраїнського проєкту «Мішечок» від Міжнародного молодіжного руху School Recycling World.

14:35 11.04.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень