Результати проведення І етапу огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»

Дата: 24.02.2023 14:08

21 лютого 2023 року відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мізоцької селищної ради провів І етап огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Мізоцької територіальної громади.

За результатами конкурсу журі визначило переможців яких рекомендує на II етап огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» . Вітаємо!!! Група читців: Сидорук Ангеліна, Климчик Марія, Кочубей Юлія вихованки Мізоцького будинку школярів та молоді Мізоцької селищної ради