Результати проведення I етапу конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Мізоцької територіальної громади

Дата: 26.10.2023 12:48

26 жовтня 2022 року відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мізоцької селищної ради провів І етап конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» серед учнівської молоді закладів освіти Мізоцької територіальної громади.

За результатами, журі визначило переможців, яких рекомендують до участі  в II етапі обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Вікова категорія: старша , у номінації солісти учениця Дерманського ліцею  Соломай Дарини "Голуб миру" , керівник — Пилипчук Олена Василівна.

У номінації ансамблі вікова категорія – середня, - "Незламна", учениці  Дерманського ліцею - Соломай Евеліни і Кужель Марти , керівник — Пилипчук Олена Василівна;

Слід зазначити, що всі цьогорічні конкурсанти достойно презентували свої композиції та будуть відзначені грамотами. За результатами проведення конкурсу захищати честь громади будуть найкращі.