Результати проведення I етапу конкурсу огляду-конкурсу читців-гумористів “Поліські пересмішники”серед учнів закладів загальної середньої освіти Мізоцької територіальної громади

Дата: 03.11.2023 15:20

3 листопада 2023 року відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мізоцької селищної ради провів І етап  огляду-конкурсу читців-гумористів “Поліські пересмішники” серед учнівської молоді закладів освіти Мізоцької територіальної громади.

За результатами, журі визначило переможців, яких рекомендує до участі  в II етапі обласного  огляду-конкурсу читців-гумористів “Поліські пересмішники»

Сидорук Ангеліна Миколаївна Мізоцький ліцей, І вікова категорія, Зоряна Дзера «Українці і город», керівник Поліщук Наталія Василівна;

Мельник Микола Михайлович Будеразький ліцей, ІІ вікова категорія, П.Глазовий «Про чари дівочі», керівник Грицан Ганна Миколаївна.

Слід зазначити, що всі цьогорічні конкурсанти достойно презентували свої композиції та будуть відзначені грамотами. За результатами проведення конкурсу захищати честь громади будуть найкращі.

story_fbid=pfbid02cyP2XKLq1CSjBPYYQWP5AhLtWKTXriprewBuyGUnYdRB5T73FyCCysbrc48hvhFQl&id=100012387918224