Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН

Дата: 12.01.2024 15:58

Незважаючи на  воєний стан в Україні, продовжується роботу з обдарованими учнями Мізоцької територіальної громади. Так 12 січня 2024 року у Мізоцькому ліцеї учасники конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт представили результати своїх досліджень, відбувся постерний захист наукових робіт МАН.

Результати своїх досліджень презентували учасникам конференції Юрій Тимошок, учень 10-Б класу, керівник - Валентина Парфенюк та Соломія Блащук, учениця 9-Б класу, керівник Наталія Лахман.   Наукові роботи будуть представлені на ІІ етапі (обласний) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Бажаємо успіху та перемоги на науковому фронті. Слава Україні!